AKEL PLASTİK ENJEKSİYON, KALIP İMALATI

Sektörde 1973 Yılında faaliyete başlamış olan firmamız babadan oğula aktarılan tecrübe ile İki nesildir İstanbul da faaliyet göstermektedir, Akel plastik  1500 m2 kapalı alanı fabrikamız ile Kalıp tasarımları, plastik enjeksiyon ve enjeksiyon kalıbı üretimi konusunda çok çeşitli sektörlerdeki müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

İleriki zamanlarda uzmanlaşmaya yönelerek bunu takip eden süreçte plastik enjeksiyon, enjeksiyon kalıbı, yarı mamul üretimi konusunda çalışmalarını yoğunlaştırmış ve bu alanlarda çalışanlarını eğitmeye başlamıştır. İstikrarlı bir şekilde tecrübe ve bilgi birikimini arttıran firmamız, enjeksiyon kalıp üretimini devreye alarak müşterilerine komple proje hizmeti vermeye başlamıştır.

Bu süreçte, projelerde yapılan başarılı çalışmalar sonucunda çeşitli sektörlerdeki firmalar için geliştirilen ürünlerde nihai başarıya ulaşarak firmalara önemli kazançlar sağlanması, kalıp üretiminin bir elde olmasının sağladığı avantajlar, müşteri memnuniyetine verilen önem firmamıza olan güveni ve talepleri arttırmıştır. Müşteri taleplerine ilkelerimiz doğrultusunda hatasız cevap veren firmamız, gelişen teknolojileri de bünyesine katarak, yerleşik kalite anlayışını kalite belgeleri ile taçlandırarak çalışmalarına devam etmektedir.

 

 

VİZYONUMUZ
Müşterileri için “hep daha iyiye daha ileriye” mottosunu prensip edinen Akel Plastik, Kalıp üretimi ve plastik enjeksiyon alanında kalite, uygulama ve iletişim süreçlerini başarılı bir şekilde yürüten bir işletme olma özelliğinden ödün vermeden sektörün liderliğini yaparak, ülkemiz ekonomisine sürekli katkı sağlamayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ
Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayıp değer katmayı esas alarak kurumsal yapımız ve profesyonel ekibimizle koşulsuz müşteri memnuniyetini merkeze alarak satış öncesi, satış ve satış sonrası tüm aşamalarda şeffaf, saygılı, iletişimi önem veren üslubumuzla çalışmaya devam etmek. Müşterileriz için sürekli olarak kreatif model ve ürünler sunarak toplumsal yaşam kalitesinin artmasına katkıda bulunmak.